Gastro

Rynek gastronomiczny od wielu lat coraz prężniej się rozwija. Jego ewolucja sprawiła, że do wyboru konsumenta jest coraz więcej rodzajów lokali: restauracje, bary, fast foody, a gastronomia stała się potężną gałęzią gospodarki. Jednym z motorów jej postępu są nowoczesne programy komputerowe ułatwiające zarządzanie i obsługę w lokalach gastronomicznych.

20 lat temu, grupa ludzi zobaczyła wielki potencjał tej branży. Natchnięci duchem postępu, stworzyli pierwsze w Polsce oprogramowanie gastronomiczne GASTRO. Podczas pracy nad tym nowatorskim wtedy pomysłem, przyświecał im jedynie jeden cel: usprawnić i unowocześnić działanie lokali gastronomicznych. Wiele miesięcy pracy przyniosło innowacyjny program znacznie prostszy w obsłudze i dający większe możliwości niż funkcjonujące wtedy kasy fiskalne. Z latami był coraz bardziej rozwijany, aby móc coraz lepiej odpowiadać na potrzeby rynku.

Po 20 latach działalności, naszemu zespołowi nadal przyświeca ten sam cel. GASTRO nie jest już jednym programem, ale rodziną narzędzi potrafiącą zaspokoić potrzeby każdego samodzielnego lokalu czy sieci lokali gastronomicznych.

Jako lider na rynku wiemy, że dążenie do doskonałości zawsze wiąże się z wprowadzeniem zmian i nowości. Dlatego dziś, przedstawiamy oprogramowanie GASTRO w całkiem nowej odsłonie. Po raz kolejny, nasi programiści stanęli na wysokości zadania i stworzyli produkt udoskonalony, wyposażony w nowe możliwości i atrakcyjny wygląd idący z duchem nowych rozwiązań rynkowych, który zapewnia łatwość działania i czytelność przekazywanych informacji.

Pod nowoczesnym i przyjaznym dla użytkownika interfejsem kryją się wszystkie zalety starego oprogramowania, przy jednoczesnym wyeliminowaniu niedogodności pracy z GASTRO Klasyką.  Wyposażone w nowe możliwości, GASTRO pozwala na współpracę z chmurą w postaci kopii bazy danych, dokonywanie zamówień przez internet czy telefon (moduł mojeGASTRO), konfigurowanie własnych raportów dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dodatkowo nasi programiści stworzyli aplikacje mobilne oparte na systemie Android wspomagające program, miniPOS i multimedialny system informowania kucharza- KDS.

Nowe GASTRO to nasza odpowiedź na na dalszy rozwój rynku. Jeszcze lepsza, sprawniejsza, nowoczesna- rodzina produktów GASTRO.

Gastro POS

Gastro Szef

Gastro finanse

Mini POS

System komunikacji z kuchnią

Gastro centrum

Moje Gastro