CHART

System hotelowy CHART dzięki swojej niezawodności, uniwersalności i modularnej budowie, znajduje szerokie zastosowanie w hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, hostelach i sanatoriach. System z powodzeniem może być stosowany zarówno w małych, jak i dużych obiektach. Pomimo, że program zawiera bogaty pakiet funkcji charakteryzuje się łatwością obsługi.

WielolSystem Chartetnie doświadczenie naszej firmy oraz istotny wpływ użytkowników na przygotowywane funkcjonalności sprawiają, że program jest intuicyjny, oraz zawiera szereg udogodnień wspierających pracę recepcji oraz całego hotelu.

Program hotelowy
Chart projektowany jest przez hotelarzy, dla hotelarzy.

Minimalizujemy koszty wdrożenia bo wiemy, że jest to istotny czynnik wpływający na proces decyzyjny podczas zakupu oprogramowania. Przygotowując oprogramowanie dokonaliśmy wszelkich starań, aby program był prosty w obsłudze, intuicyjny oraz w jasny sposób informował użytkownika o popełnionym przez niego błędzie wskazując bezpośrednio na przyczynę pojawiającego się problemu. Dopasowując się do potrzeb Klientów, przy projektowaniu programu Chart, wdrożenie oprogramowania nie wymaga czasochłonnego szkolenia. Czytelność opcji oraz jasne komunikaty umożliwiają obsługę programu przez osoby, które nie uczestniczyły wcześniej w szkoleniach.