Dla piekarni i cukierni

Dla kogo Navireo?

Piekarnie i cukiernie funkcjonują w specyficznym środowisku gospodarczym – z małymi marżami, dużą konkurencją, wysokimi wymaganiami dotyczącymi obsługi klienta oraz rygorystycznymi regulacjami prawnymi. Działają zarówno pod presją czasu, jak i zindywidualizowanych, dynamicznie zmieniających się zamówień klientów, którzy oczekują dostępności zawsze świeżych i zróżnicowanych produktów. Cykl życia wypieków jest zazwyczaj wyjątkowo krótki przy dużej liczbie transakcji. Oprogramowanie dla piekarni powinno być zatem dostosowane do specyfiki tej branży.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm z branży piekarniczej i cukierniczej, stworzyliśmy specjalną wersję Navireo. Zawiera ona szereg specyficznych funkcji organizujących pracę i zwiększających biznesową efektywność piekarni i cukierni, m.in.: zwroty pieczywa – w wielu różnych opcjach z automatycznymi mechanizmami rozliczania i fakturowania, zaopatrzenie piekarni i dostawy towarów – z szybkim generowaniem i powielaniem zamówień we wszelkich konfiguracjach, organizujące pracę kierowców i trasy dostaw, planowanie produkcji, a także zarządzanie relacjami z klientami, obsługa płatności i należności czy generowanie analiz. System został z powodzeniem przetestowany i wysoko oceniony przez firmy z branży piekarsko-cukierniczej.

Navireo to program dla piekarni średniej wielkości (zwykle od kilku do kilkudziesięciu jednocześnie pracujących stanowisk), jedno- lub wielooddziałowych, posiadających wewnętrzny dział IT lub bez działu IT. Stanowi optymalne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które wymagają indywidualnego podejścia oraz dostosowania systemu do specyfiki działalności i poszczególnych stanowisk.